80 sheets of creamed lined paper. Features a color matching accent ribbon page marker and hardbound polyurethane construction. 8 1/4″ H x 5 3/4″ W x 1/2″ D
SKU:Â ORHND-NGLML
Item Number: 1412
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $4.65
80 sheets of creamed lined paper. Features a color matching accent ribbon page marker and hardbound polyurethane construction. 8 1/4″ H x 5 3/4″ W x 1/2″ D
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $5.05 | $4.95 | $4.85 | $4.75 | $4.65 |
80 sheets of creamed lined paper. Features a color matching accent ribbon page marker and hardbound polyurethane construction. 8 1/4″ H x 5 3/4″ W x 1/2″ D
SKU:Â ORHND-NGLML
Item Number: 1412
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Screen printed |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 8 1/4" H x 5 3/4" W x 1/2" D |
| Imprint area: No selection | 7" H x 3 1/2" W on front |
| Second imprint area: No selection | 2" H x 1 1/2" W on alt Logo Placement is 3/4" from bottom |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | Approximately 5 working days |
| Theme: No selection | College, Education, Office |
| Color: No selection | Black, Blue, Green, Purple, Red |
| Products ships from ZIP: No selection | 85621 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.