FSC Paper, Magnetic Closure, Secure Closure, Phone Holder, Multiple Pockets. 12 1/4″ H x 9″ W x 1/2″ D
SKU:Â PUYFC-RCYEK
Item Number: 2405
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $19.99
FSC Paper, Magnetic Closure, Secure Closure, Phone Holder, Multiple Pockets. 12 1/4″ H x 9″ W x 1/2″ D
| Quantity | 50+ | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $21.39 | $20.89 | $20.59 | $20.29 | $19.99 |
FSC Paper, Magnetic Closure, Secure Closure, Phone Holder, Multiple Pockets. 12 1/4″ H x 9″ W x 1/2″ D
SKU:Â PUYFC-RCYEK
Item Number: 2405
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Screen printed; Heat Transfer |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 12 1/4" H x 9" W x 1/2" D |
| Imprint area: No selection | 5" W x 5" H on screen Print Front/Back |
| Second imprint area: No selection | 7" W x 7" H on heat Transfer |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | College, Office, Writing |
| Color: No selection | Heather Black, Heather Blue/Black, Heather Gray/Black |
| Products ships from ZIP: No selection | 85621 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.