Plastic Clipboard features pen holder and strong clip for holding all of the necessary paperwork. Spring clip comes with a nail hole for hanging. 14″ W x 9″ H
SKU: OPZJJ-BVNLD
Item Number: 2750
Setup charge: $65.00
Packaging: Individually Polybagged
Price from: $4.95
Plastic Clipboard features pen holder and strong clip for holding all of the necessary paperwork. Spring clip comes with a nail hole for hanging. 14″ W x 9″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $5.35 | $5.25 | $5.15 | $5.05 | $4.95 |
Plastic Clipboard features pen holder and strong clip for holding all of the necessary paperwork. Spring clip comes with a nail hole for hanging. 14″ W x 9″ H
SKU: OPZJJ-BVNLD
Item Number: 2750
Setup charge: $65.00
Packaging: Individually Polybagged
| Decoration method: No selection | Pad printed or screen printed |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 14" W x 9" H |
| Imprint area: No selection | 4" W x 5/8" H on clip |
| Second imprint area: No selection | 7 11/16" W x 7 11/16" H on board front |
| Made in: No selection | US |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | American, Health, Office |
| Color: No selection | Black, Blue, Dark Blue, Orange, Red, Translucent Aqua Blue, Translucent Blue, Translucent Frost Beige, Translucent Lime Green, Translucent Purple, White |
| Products ships from ZIP: No selection | 92841 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.