Features top zippered compartment for cash, front pocket for credit cards and ID split ring attachment for keys. 3 5/8″ H x 4 7/8″ W
SKU:Â XTFNF-NVCVX
Item Number: 1772
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $3.09
Features top zippered compartment for cash, front pocket for credit cards and ID split ring attachment for keys. 3 5/8″ H x 4 7/8″ W
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.49 | $3.39 | $3.29 | $3.19 | $3.09 |
Features top zippered compartment for cash, front pocket for credit cards and ID split ring attachment for keys. 3 5/8″ H x 4 7/8″ W
SKU:Â XTFNF-NVCVX
Item Number: 1772
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Screen Print, Full Color Heat Transfer |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 3 5/8" H x 4 7/8" W |
| Imprint area: No selection | 3 1/2" W x 1 1/2" H on front |
| Second imprint area: No selection | 3 1/2" W x 1 1/2" H on back |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | Approximately 5 working days |
| Theme: No selection | Money, Travel |
| Color: No selection | Black, Blue, Gray |
| Products ships from ZIP: No selection | 85621 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.