Sunscreen with carabiner. Bottle contains unscented PABA-Free SPF 30 Sunscreen, which protects against sunburn. 4 1/2″ W x 1 5/8″ H x 1 1/8″ D
SKU:Â SLAFD-EIPYH
Item Number: 3649
Setup charge: $65.00
Packaging: Individually Poly Bag
Price from: $2.95
Sunscreen with carabiner. Bottle contains unscented PABA-Free SPF 30 Sunscreen, which protects against sunburn. 4 1/2″ W x 1 5/8″ H x 1 1/8″ D
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.35 | $3.25 | $3.15 | $3.05 | $2.95 |
Sunscreen with carabiner. Bottle contains unscented PABA-Free SPF 30 Sunscreen, which protects against sunburn. 4 1/2″ W x 1 5/8″ H x 1 1/8″ D
SKU:Â SLAFD-EIPYH
Item Number: 3649
Setup charge: $65.00
Packaging: Individually Poly Bag
| Decoration method: No selection | Pad printed |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 4 1/2" W x 1 5/8" H x 1 1/8" D |
| Imprint area: No selection | 2" W x 13/16" H on bottle |
| Second imprint area: No selection | 1 1/4" W x 3/16" H on carabiner |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Outdoors, Summer, Sun |
| Color: No selection | White, White/Black, White/Blue, White/Green, White/Red, White/Translucent Blue, White/Translucent Green, White/Translucent Purple, White/Translucent Red |
| Products ships from ZIP: No selection | 92841 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.