Enjoy beverages in style! Aluminum design easily opens metal bottle caps and has a lever edge to open pop top cans. 1/2″ W x 2 1/2″ H x 11/16″ D
SKU: ZNHLI-IUAXC
Item Number: 609
Setup charge: $65.00
Packaging: Individually Polybagged
Price from: $0.85
Enjoy beverages in style! Aluminum design easily opens metal bottle caps and has a lever edge to open pop top cans. 1/2″ W x 2 1/2″ H x 11/16″ D
| Quantity | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ | 5,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $1.25 | $1.15 | $1.05 | $0.95 | $0.85 |
Enjoy beverages in style! Aluminum design easily opens metal bottle caps and has a lever edge to open pop top cans. 1/2″ W x 2 1/2″ H x 11/16″ D
SKU: ZNHLI-IUAXC
Item Number: 609
Setup charge: $65.00
Packaging: Individually Polybagged
| Decoration method: No selection | Laser engraved |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 1/2" W x 2 1/2" H x 11/16" D |
| Imprint area: No selection | 5/16" H x 1 1/2" W on front |
| Second imprint area: No selection | 5/16" H x 1/2" W on back |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | Approximately 5 working days |
| Theme: No selection | Beverage, Drinking |
| Color: No selection | Black, Blue, Copper, Green, Purple, Red, Silver |
| Products ships from ZIP: No selection | 85621 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.