Elliptical-shaped design features a stainless steel insert for tough-to-open bottle caps and a durable lever edge to easily open pop-top cans. 2 1/2″ W x 1 1/4″ H x 11/16″ D
SKU: RUZME-EIREG
Item Number: 600EL
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $0.89
Elliptical-shaped design features a stainless steel insert for tough-to-open bottle caps and a durable lever edge to easily open pop-top cans. 2 1/2″ W x 1 1/4″ H x 11/16″ D
| Quantity | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ | 5,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $1.05 | $0.99 | $0.94 | $0.91 | $0.89 |
Elliptical-shaped design features a stainless steel insert for tough-to-open bottle caps and a durable lever edge to easily open pop-top cans. 2 1/2″ W x 1 1/4″ H x 11/16″ D
SKU: RUZME-EIREG
Item Number: 600EL
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Pad printed |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 2 1/2" W x 1 1/4" H x 11/16" D |
| Imprint area: No selection | 1 1/4" W x 3/4" H on front |
| Second imprint area: No selection | 9/16" W x 3/8" H on back |
| Made in: No selection | US |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Automotive, Beverage, Drinking |
| Color: No selection | Black, Blue, Dark Blue, Dark Green, Green, Orange, Red, White, Yellow |
| Products ships from ZIP: No selection | 92841 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.