Constructed of ripstop material, features a roll top dry sack style design with black buckle closure with carabiner attachment. 6 1/2″ H x 5 3/4″ W x 3 1/4″ D
SKU: GTEFB-NKHTH
Item Number: 8527
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.59
Constructed of ripstop material, features a roll top dry sack style design with black buckle closure with carabiner attachment. 6 1/2″ H x 5 3/4″ W x 3 1/4″ D
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.99 | $2.89 | $2.79 | $2.69 | $2.59 |
Constructed of ripstop material, features a roll top dry sack style design with black buckle closure with carabiner attachment. 6 1/2″ H x 5 3/4″ W x 3 1/4″ D
SKU: GTEFB-NKHTH
Item Number: 8527
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Screen printed |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 6 1/2" H x 5 3/4" W x 3 1/4" D |
| Imprint area: No selection | 3" H x 4" W on front |
| Second imprint area: No selection | 1" H x 2" W on alt Logo Placement is 1" from bottom |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Outdoors, Safety |
| Color: No selection | Black, Lime Green, Orange, Red, Royal Blue |
| Products ships from ZIP: No selection | 92841 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.