This journal includes a popular velvet touch ballpoint pen with capacitive stylus and features a matching colored bookmark. 6 1/2″ W x 7 3/8″ H
SKU:Â CODEH-NYUVT
Item Number: 1429
Setup charge: $65.00
Packaging: Black Gift Box
BrandedItems – Evans Promotional Products Authorized Distributor
Price from: $9.99
This journal includes a popular velvet touch ballpoint pen with capacitive stylus and features a matching colored bookmark. 6 1/2″ W x 7 3/8″ H
| Quantity | 50+ | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $10.99 | $10.59 | $10.39 | $10.19 | $9.99 |
We will beat any advertised price!
Price includes:
This journal includes a popular velvet touch ballpoint pen with capacitive stylus and features a matching colored bookmark. 6 1/2″ W x 7 3/8″ H
SKU:Â CODEH-NYUVT
Item Number: 1429
Setup charge: $65.00
Packaging: Black Gift Box
| Decoration method: No selection | Screen printed, Laser Engrave (option on pen only) |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 6 1/2" W x 7 3/8" H |
| Imprint area: No selection | 5" H x 3" W on journal |
| Second imprint area: No selection | 3/16" H x 1 1/4" W on barrel |
| Production time: No selection | Approximately 5 working days |
| Theme: No selection | College, Education, Office |
| Color: No selection | Black, Blue, Red |
| Products ships from ZIP: No selection | 85621 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.
You will receive a complimentary email proof for your custom artwork before we proceed, ensuring accurate production of your order.
We will beat any advertised price!
Get your favorite promotional products just in time for your next event.
PayPal / MasterCard / Visa / American Express