Round pencil with #2 lead only. 7 1/2″ L x 5/16″ Diameter
SKU:Â HOAGG-ILZIY
Item Number: 7900
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk 250 Per Inner Box
Price from: $0.30
Round pencil with #2 lead only. 7 1/2″ L x 5/16″ Diameter
| Quantity | 500+ | 1,000+ | 2,500+ | 5,000+ | 10,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $0.37 | $0.33 | $0.32 | $0.31 | $0.30 |
Round pencil with #2 lead only. 7 1/2″ L x 5/16″ Diameter
SKU:Â HOAGG-ILZIY
Item Number: 7900
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk 250 Per Inner Box
| Decoration method: No selection | Screen printed |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 7 1/2" L x 5/16" Diameter |
| Imprint area: No selection | 4" W x 3/4" H on 1-color |
| Second imprint area: No selection | 3 3/4" W x 3/4" H on multi Color |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | Approximately 5 working days |
| Theme: No selection | College, Education, Office, Writing |
| Color: No selection | Black, Dark Blue, Dark Green, Gold, Green, Maroon Red, Natural Beige, Orange, Purple, Red, Royal Blue, Silver, Turquoise Blue, White, Yellow |
| Products ships from ZIP: No selection | 85621 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.