Keeps luggage identified and easy to recognize. Includes a printed ID card or accepts a standard business card. 2 3/8″ W x 4 3/8″ H x 1/2″ D
SKU:Â XPBMB-BVNRJ
Item Number: 1750
Setup charge: $65.00
Packaging: Individually Polybagged
Price from: $1.39
Keeps luggage identified and easy to recognize. Includes a printed ID card or accepts a standard business card. 2 3/8″ W x 4 3/8″ H x 1/2″ D
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $1.69 | $1.59 | $1.51 | $1.44 | $1.39 |
Keeps luggage identified and easy to recognize. Includes a printed ID card or accepts a standard business card. 2 3/8″ W x 4 3/8″ H x 1/2″ D
SKU:Â XPBMB-BVNRJ
Item Number: 1750
Setup charge: $65.00
Packaging: Individually Polybagged
| Decoration method: No selection | Screen printed |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 2 3/8" W x 4 3/8" H x 1/2" D |
| Imprint area: No selection | 3 3/8" W x 1 3/4" H on front |
| Second imprint area: No selection | 3 3/8" W x 1 1/2" H on back |
| Made in: No selection | US |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | American, Travel, Vacation |
| Color: No selection | Blue, Orange, Red, Translucent Blue, Translucent Frost Beige, Translucent Green, Translucent Lime Green, Translucent Orange, Translucent Purple, Translucent Red, White, Yellow |
| Products ships from ZIP: No selection | 92841 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.