Cork Base, Gloss Finish Stoneware, Black PP Lid, Sliding Closure, FDA Compliant, Microwave Safe. 4 1/2″ H x 3″ Diameter
SKU:Â SRFMA-REHDE
Item Number: 4800
Setup charge: $65.00
Packaging: Individually Boxed
Price from: $7.65
Cork Base, Gloss Finish Stoneware, Black PP Lid, Sliding Closure, FDA Compliant, Microwave Safe. 4 1/2″ H x 3″ Diameter
| Quantity | 72+ | 144+ | 288+ | 576+ | 1,008+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $8.05 | $7.95 | $7.85 | $7.75 | $7.65 |
Cork Base, Gloss Finish Stoneware, Black PP Lid, Sliding Closure, FDA Compliant, Microwave Safe. 4 1/2″ H x 3″ Diameter
SKU:Â SRFMA-REHDE
Item Number: 4800
Setup charge: $65.00
Packaging: Individually Boxed
| Decoration method: No selection | Screen printed, Laser Engraving |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 4 1/2" H x 3" Diameter |
| Imprint area: No selection | 2 1/2" W x 2" H on front, Screen Printed |
| Second imprint area: No selection | 2 1/2" W x 2" H on front Laser Engraved |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | Approximately 5 working days |
| Theme: No selection | Drinking |
| Color: No selection | Black/Cork Brown, Gray/Cork Brown, Navy Blue/Cork Brown, Red/Cork Brown, White/Cork Brown |
| Products ships from ZIP: No selection | 85621 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.