Made with 32 sheets of college-ruled lined paper with easy tear pages and a flexible, wraparound cover. 5.5″ W x 8 1/4″ H x 3/16″ D
SKU:Â KLYLG-TPSZY
Item Number: 1419-EV
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Interlink Soft PU Journal with FSC Paper
Price from: $4.45
Price from: $3.25
Made with 32 sheets of college-ruled lined paper with easy tear pages and a flexible, wraparound cover. 5.5″ W x 8 1/4″ H x 3/16″ D
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.65 | $3.55 | $3.45 | $3.35 | $3.25 |
Made with 32 sheets of college-ruled lined paper with easy tear pages and a flexible, wraparound cover. 5.5″ W x 8 1/4″ H x 3/16″ D
SKU:Â KLYLG-TPSZY
Item Number: 1419-EV
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Screen Print, Full Color Heat Transfer |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 5.5" W x 8 1/4" H x 3/16" D |
| Imprint area: No selection | 1 1/4" H x 3" W on front |
| Second imprint area: No selection | 1 1/4" H x 3" W on back |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | Approximately 5 working days or 1 to 2 working days for rush service |
| Theme: No selection | Writing |
| Color: No selection | Sage Green, Slate Blue, Tan Beige, Charcoal Gray |
| Products ships from ZIP: No selection | 85621 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.