Click style transparent pen with matching rubber grip. Chrome ferrule and plunger. Black medium point. 5 1/2″ L x 3/8″ Diameter
SKU:Â IQELA-KYEMU
Item Number: 7106
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk 250 Per Inner Box
BrandedItems – Evans Promotional Products Authorized Distributor
Price from: $0.65
Click style transparent pen with matching rubber grip. Chrome ferrule and plunger. Black medium point. 5 1/2″ L x 3/8″ Diameter
| Quantity | 300+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ | 5,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $0.79 | $0.74 | $0.70 | $0.67 | $0.65 |
We will beat any advertised price!
Price includes:
Click style transparent pen with matching rubber grip. Chrome ferrule and plunger. Black medium point. 5 1/2″ L x 3/8″ Diameter
SKU:Â IQELA-KYEMU
Item Number: 7106
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk 250 Per Inner Box
| Decoration method: No selection | Screen printed, Pad printed |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 5 1/2" L x 3/8" Diameter |
| Imprint area: No selection | 1/2" H x 1 1/2" W on barrel – Screen Printed |
| Second imprint area: No selection | 1/8" H x 3/4" W on clip – Pad Printed |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | Approximately 5 working days |
| Theme: No selection | College, Education, Office |
| Color: No selection | Transparent Blue, Transparent Light Blue, Transparent Lime Green, Transparent Orange, Transparent Pink, Transparent Red |
| Products ships from ZIP: No selection | 85621 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.
You will receive a complimentary email proof for your custom artwork before we proceed, ensuring accurate production of your order.
We will beat any advertised price!
Get your favorite promotional products just in time for your next event.
PayPal / MasterCard / Visa / American Express